Ana Sayfa   Hakkımızda
Hizmet Belgelerimiz ve Geçmişimiz
Hakkımızda

Lider İlaçlama olarak 1996 yılından beri, ilaçlama sektöründe önce insan sağlığı kriterlerini benimseyerek, devamlılık kazanan, yenilikleri takip eden sektörün öncü firmaları arasındayız.
Zararlılarla mücadele ve kontrol yöntemlerini bir halk sağlığı hizmeti olarak görüp bu açıdan tespitlerin yapılarak etkin, sağlıklı mücadele ve fayda için alanında uzman kadro ve bilinçli ekip zihniyetinde yeniliklere açık bir kadro ile çalışmaktayız.
İlaçlama sektörü kullanılacak olan ilaçlar açısından risk teşkil eden bir alandır.
Sektörde denetimsiz Sağlık Bakanlığı onayı olmadan, bilinçsizce uygulama yaparken insan sağlığına yüksek oranda zarar vererek yıldan yıla vücutta oluşacak tahribatlara sebep olunmaktadır.
Kullanılan tüm ilaç çeşitlerimiz Sağlık Bakanlığı’nca zorunlu olan tüm sertifika ve ruhsatlara sahiptir.
Haşere türüne göre belirlenen ilaçlar tamamen kokusuz ve insan sağlığı açısından zararsız, güncel, tarihleri yeni ve zararsızdır. Uygulama sonrası garanti kapsamında 1 yıl boyunca yapılması gerekli bütün işlemleri yapıyor ve alınması gereken önlemler hakkında müşterimize danışmanlık vererek bilgilendirme sağlıyoruz.
20 yıldır sektörde geçmişten günümüze kazandığımız deneyim ile işimizi en iyi şekilde yapmak adına, müşterimizin belirlediği gün ve saat zamanında riayet ederek üstün bir disiplin prensibiyle çalışmaktayız.

Lider İlaçlama İmza.png